









390 ₴


Настав лето. Саме час придбати модний і практичний аксесуаром для перенесення найнеобхідніших речей, якось ключі, мобільний телефон, окуляри, документи, гроші, аудіоколонка, фотоапарат та інші потрібні дрібниці.
Зручна та сучасна сумка-наплічник чудово підійде для повсякденного носіння.
Потіште та зробіть подарунок собі та своїм близьким.
Розміри рюкзака: 17 х 31 х 5 см.
Один основний відділу + внутрішня кишенька та мінівідділ у передній частині.
Приємна на дотик щільна спеціальна синтетична тканина і преміальну якість пошиття, отвір для навушників, регульований ремінь, високоякісна підкладка всередині.
Кольори: чорний, синій.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Текстиль |
| Стиль | Casual |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 31 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Стан | Новий |