









4 850 ₴
Знижка (!) до 31мая: ціна 3240 грн. замість 3875 грн.
При замовленні по телефону - в подарунок точковий масажер для голови!





Масажер для спини, попереку, хребта Benbo AM-309 електричний з функціями тягового і вібраційного масажу, а також з підігрівом використовують для розробки поперекового відділу хребта, зняття болю і втоми в талії.
У масажері при роботі використовується динамічна зворотно-поступальний функція тяги, яка штовхає поперековий відділ хребта вгору, розтягує поперекові хребці та м'язи, знімає втому поперекових м'язів і зменшує біль в попереку і спині.
Режим тяги (висота руху масажера) регулюється у відповідності з Вашими вподобаннями для потрібного комфорту. Також можна включити функцію нагріву і функцію вібраційного масажу.
Вібраційний масаж з обох боків талії сприяє циркуляції крові і знімає втому м'язів.
Функція нагрівання сприяє циркуляції крові, знімає біль в поперековій області і спині.
Дошка-підставка для масажера, яка входить в комплект, може використовуватися з двох сторін:
а) для помірного розтягування;
б) для посиленого розтягування (збільшення висоти масажера).
Цей масажер заспокоює болі в попереку. Ергономічна конструкція з кутом вигину 26° найкращим чином підходить для поперекового відділу хребта.
У масажері стоїть потужний двигун, який покращує інтенсивність вібрації.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Модель: Benbo AM-309.
Функції: тягове розтягнення, вібруючий масаж, обігрів, інтелектуальне управління.
Потужність: 24 Вт.
Розміри: 40 х 20 х 6.5 див.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- масажер;
- дошка-підставка для масажера;
- пульт управління;
- зовнішній блок живлення на 12 В для підключення до мережі 220 В.
Весь час працюєте і втомлюєтеся ?
Відновіть природний вигин поперекового відділу хребта.
Приділяйте масажу 15 хвилин в день і незабаром Ви побачите результат!
Позбавтеся від неприємних відчуттів в поперековому відділі хребта!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BenBo |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість вибору області масажу | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Напруга | 12 В |
| Область масажу | Поперек, Вся спина, Нижня частина спини, Спина, Талія |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип масажної накидки | Роликовий |
| Тип управління | Ручне |
| Форма | Нестандартна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 20 см |
| Додаткові характеристики | |
| Функція підігріву | Так |