









670 ₴
Легкий розкладний залізний мольберт-тринога чорного кольору для малювання.
Максимальна висота - 172 см, мінімальна висота - 51 див. Максимальний розмір встановлюється полотна по висоті - 84 див. Вага 1 кг.
Тринога компактна і легко складається. Поміщається в сумку-чохол довжиною 52 см, яка входить в комплект.
Ніжки телескопічні, складаються з трьох племен, що дозволяє легко регулювати і фіксувати висоту триноги для зручної роботи сидячи або стоячи.
Для забезпечення стійкості на нерівній поверхні кожна ніжка обладнана кульовою опорою.
Комплект: тринога, підставка для установки полотна і сумка з ремінцем.
Колір чорний.
Гідне якість металу і складання для довготривалого використання.
Відправка щодня в день замовлення по Україні "Новою поштою" або Укрпоштою
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Мольберт-тринога |
| Матеріал | Метал |
| Ширина | 520 мм |
| Довжина | 172 мм |
| Висота | 1720 мм |
| Вага | 1 кг |
| Виробник | D. K. ART & CRAFT |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Поличка | Так |
| Максимальная длина холста | 840 мм |