









600 ₴
Унікальний дизайн, перевірена якість Okley . Дана модель очок надійно захищає очі від ультрафіолету і відмінно підходить для занять спортом. Велосипед байк, волейбол, біг, прогулянка в сонячний день, водіння автомобіля, пляжний відпочинок - окуляри послужать добру службу в будь-якому випадку.
Стильна монолінза з логотипом Okley, висока якість виконання очок підкреслить високий статус їх власника.
Крім того, дана модель очок зможе захистити Ваші очі від стружки, іскор, а також пилу і комах.
Сонцезахисні окуляри Okley Fuel Cell - прекрасний вибір для спортсменів і просто людей, які ведуть активний спосіб життя. Виглядають дуже стильно.
Рівень захисту від ультрафіолетового випромінювання: UV 400.
Матеріал оправи: пластик.
Матеріал лінз: високоякісний полікарбонат.
Діоптрія: 0/0. Лінза не дає спотворень.
Унісекс: підходить як чоловікам, так і жінкам.
Колір оправи: чорний.
Колір лінз: дзеркальний.
Відправка по Україні "Новою поштою".
Також пропонуємо подивитися інші наші лоти.






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Okley |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Цілісна лінза |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Блакитний |
| Колір | Білий |
| Градієнти | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 4 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь затемнення | 4 |
| Розміри | |
| Висота лінзи | 45 мм |
| Загальна ширина | 147 мм |
| Довжина завушника | 125 мм |