









9 100 ₴




Модель Benbo AM-607G – це багатоцільовий унікальний масажер нового покоління для всієї сім'ї, який здатний не тільки поліпшити Ваш життєвий тонус, але і укріпити здоров'я, зняти нервове й фізичне напруження. Адже ні для кого не секрет, що здоров'я - запорука успішного життя будь-якої людини.
Дана модель вийшла в 2019 році і відразу ж стала хітом продажів у всьому світі серед подібних пристроїв. Це не звичайна масажна накидка з функцією вібрації і легкого масажу, оскільки в даній моделі крісла-накидці є ряд функції, яких немає навіть у масажних кріслах! Масажер Benbo AM-607G має кілька режимів роботи як для професійного, так і для розслабляючого масажу.
Основні характеристики:
- 7 компресійних подушок з вібрацією для масажу попереку, сідниць, стегон і ніг для повного розслаблення тіла. Дана масажна процедура благотворно впливає на лімфатичну систему, так як виштовхує з тканини міжклітинну рідину і активізує кровообіг і лімфодренаж.
- 16 масажних головок для комплексного масажу шиї і плечей і комірцевої зони. Такий масаж допомагає зняти фізичну напругу, головний біль, набряклість, тонізує Ваше тіло.
- тайський розминаючий масаж "в дві руки", інтенсивний масаж шиацу. Ці функції крісла-накидки з точністю імітують пальці рук професійного масажиста. Ролики спеціальної форми масажують спину від шиї до куприка з різною швидкістю і інтенсивністю, ефективно впливаючи на нервову систему. Завдяки цьому виду масажу м'язи Вашого хребта зміцніють, стануть більш витривалими і краще будуть виконувати свої природні функції з підтримання хребетного стовпа і запобігання розвитку сколіозу.
- підголовник з регулюванням по висоті і 4-ма кутами нахилу для масажу голови, шиї, плечей, спини.
- масаж ніг для розслаблення і зміцнення м'язів. Має різні режими і інтенсивність.
- функція підігріву, яка може працювати паралельно з функцією масажу, так і без неї. Ви зможете швидко зігрітися в кріслі, якщо раптом замерзли, прийшовши з вулиці.
Масажне крісло-накидку можна використовувати сидячи, напівлежачи, лежачи.
Рекомендована тривалість сеансу масажу - до 20 хвилин.
Управління на пульті інтуїтивно зрозуміло і дозволяє вибирати вид масажу, регулювати інтенсивність і підігрів.
Живлення від розетки 220В.
Споживана потужність 80 Вт.
Кольори: чорний, червоно-рожевий.
Нове покоління масажних накидок Benbo AM-607G - це надійна і якісна конструкція, яка буде довго радувати Вас і Ваших близьких!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BenBo |
| Країна виробник | Китай |
| Вид масажного впливу | Інфрачервоне прогрівання, Акупунктура, Масаж Шиацу, Точковий масаж, Розминання, Роликовий масаж, Роллінг, Комбінований |
| Можливість вибору області масажу | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість роликів | 110 |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Напруга | 220 В |
| Область масажу | Вся спина, Щиколотки, Шия, Ступні, Верхня частина спини, Нижня частина спини, Спина, Сідниці, Талія, Поперек, Ікри, Стегна, Плечі, Груди |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Масажна накидка |
| Тип масажної накидки | Роликовий |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Габаритні розміри | |
| Висота спинки | 76 см |
| Глибина сидіння | 40 см |
| Ширина сидіння | 42 см |
| Ширина спинки | 42 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Екошкіра |