









5 300 ₴
При замовленні по телефону - точковий масажер для голови у подарунок!
Мобільна лазня-сауна для квартири SD-168 дозволяє прийняти лазневі процедури в будь-який час, не виходячи з дому!
Підготовка до роботи і розігрів такої домашньої лазні відбувається досить швидко! Витрати електроенергії при роботі міні-сауни мінімальні.
Чим корисна парова лазня-намет?
З давніх часів людям відомо про користь, яку організму приносить вологий гарячий пар. Сеанс в домашній паровій бані, так само, як і у звичайній сауні, надає оздоровлюючу дію, а саме:
- разом з потом з організму виводяться шлаки і токсини, йде зайва рідина;
- прискорюється кровообіг, покращується обмін речовин, очищаються пори, шкіра стає більш м'якою і виглядає молодше;
- поліпшується сон;
- прогріваються м'язи і суглоби;
- поліпшується стан людей з такими захворюваннями, як артрит, ревматизм, невралгія;
- давно відома користь лазні для тих, хто хоче схуднути;
- відбувається розслаблення організму, знімається нервове напруження.
Використання парової лазні протягом 30 хвилин в день еквівалентно 2 годинах бігу, годині плавання або 3000 стрибків зі скакалкою!
Переносна парова лазня-намет – це відмінне пристосування, яке дає можливість зняти напругу, розслабитися після важкого дня і влаштувати справжній СПА-кабінет у себе вдома навіть в маленькій квартирі або на балконі! Після сеансу можна відчути себе новою людиною, свіжим і відпочив, повним сил і енергії!
Портативна лазня-сауна проста і зручна у використанні. В зібраному вигляді дуже компактна.
Вона подарує Вам незабутні відчуття і допоможе оздоровитися!
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Модель: SD-168
- парогенератор потужністю 1000 Вт;
- таймер до 99 хвилин;
- функція автовідключення після випаровування води;
- напруга мережі: 220 В;
- температурні режими - 9 рівнів;
- пропускна здатність - 1.5 літра;
- бездротовий пульт дистанційного керування;
- отвір для прогрівання ніг.
Матеріали парогенератора: метал і пластик.
Внутрішній матеріал: харчова нержавіюча сталь.
Кольори: рожевий і блакитний.
Вага: 1.8 кг
Матеріал намету: 7-шаровий, водонепроникний, гіпоалергенний, всередині шар PVC.
Розмір: 125х73х73 див.
Нижче представлені наочні фотографії.













| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.8 кг |
| Час виходу на режим пароутворення | 10 хв |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Потужність | 1 кВт |
| Об'єм бака для води | 1.5 л |
| Об'єм парної | 1.5 куб. м |
| Паропродуктивність | 1.5 л/год |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Спосіб контролю витрат води | Електронний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Температура пара | 90 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1250 мм |
| Глибина | 730 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Комплектація | |
| Датчик вологості | Так |
| Датчик температури | Так |
| Дисплей | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |