






400 ₴
Завдяки стилю кежуал, підійде для щоденної шкарпетки як дітям, так і дорослим (пляж, місто, турпоїздка, прогулянка по парку і т. д.).
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- одне основне відділення;
- великий передній кишеню на блискавці;
- підкладка з поліестеру всередині;
- зручні широкі лямки;
- дві бічні кишені з сіточкою;
- внутрішнє відділення для планшета або зошитів;
- колір синій;
- стать унісекс;
- розміри 42 см x 28 см x 10 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Галаксив |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Синій |
| Наповнення | Так |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 10 см |
| Вага | 350 г |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Великий |