









550 ₴
Насичений чорний колір з легким відливом, витончений ергономічний дизайн, водовідштовхувальний нейлоновий складу щільної текстури.
У комплекті з сумочкою-косметичкою.
Підійде для щоденної шкарпетки.
Лімітована серія!
Характеристики:
- тип жіночий;
- одне основне відділення;
- внутрішня кишеня для дрібниць на блискавці;
- великий передній кишеню на блискавці;
- дві бічні кишеньки;
- склад: щільний нейлон, внутрішня підкладка з поліестеру;
- колір чорний;
- розміри 33 см x 24 см x 12 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Галаксив |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 370 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 7 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 24 см |
| Розмір | Малий |