







600 ₴
Якісна та практична річ для школярів з незвичайним дизайном і функцією підсвічування.
Потіште свою дитину стильним та виділяючим її із загальної маси аксесуаром.
Рюкзак виготовлений із міцного водовідштовхувального канваса, завдяки чому довго тішитиме невгамовного власника.
Люмінесцентний ефект картинки вигідно виділяє цей рюкзак серед інших. Зображення заряджається від сонячного світла та яскраво світиться в темряві.
Характеристики:
- одне основне відділення;
- передня кишеня на блискавці;
- підкладка з поліестеру всередині;
- зручні широкі лямки;
- дві бічні кишені;
- внутрішнє відділення для планшета, щоденника та зошитів;
- колір чорний із білим принтом;
- унісекс;
- розміри 40 см x 29 см x 10 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Галаксив |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 10 см |
| Вага | 350 г |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Великий |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип | Рюкзак |
| Кількість відділень | 1 |