








390 ₴




Настає тепла погода, не за горами и лето. А це означає, що настав час мати модний і практичний аксесуаром для перенесення найнеобхідніших речей, якось ключі, мобільний телефон, аудіоколонка, фотоапарат, окуляри, документи, гроші та інше.
Зручна та сучасна сумка-наплічник чудово підійде для повсякденного носіння.
Потіште та зробіть подарунок собі та своїм близьким.
Розміри рюкзака: 17 х 30 х 4 см.
2 основні відділи + внутрішня кишенька та мінівідділ у передній частині.
Приємна на дотик щільна спеціальна тканина (текстиль) і преміальна якість пошиття, отвір для навушників, регульований ремінь, високоякісна підкладка всередині.
Кольори: сірий, синій, чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Стиль | Casual |
| Стан | Новий |